SIT9121AI-1C2-33E153.600000T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
153.6 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SiTIME TMII programmer | Digi-Key Daily
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT9121AI-1C2-33E153.600000T
DigiKeys varenummer
1473-SIT9121AI-1C2-33E153.600000TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT9121AI-1C2-33E153.600000T
Beskrivelse
MEMS OSC XO 153.6000MHZ LVPECL
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
69mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Output
LVPECL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
35mA