SIT9121AC-2DF-33E195.312500X
DigiKeys varenummer
1473-SIT9121AC-2DF-33E195.312500XTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT9121AC-2DF-33E195.312500X
Beskrivelse
MEMS OSC XO 195.3125MHZ LVDS
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
195.3125 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±10ppm
Mfr
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
55mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
35mA
Output
LVDS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
3,3V