SIT9121AC-2D3-33E160.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT9121AC-2D3-33E160.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT9121AC-2D3-33E160.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 160.0000MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
160 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SIT9121AC-2D3-33E160.000000 Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
55mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)