SIT9120AI-2D2-33E155.520000
DigiKeys varenummer
1473-SIT9120AI-2D2-33E155.520000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT9120AI-2D2-33E155.520000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
155.52 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
55mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)