SIT9120AI-2C2-33E161.132800
DigiKeys varenummer
1473-SIT9120AI-2C2-33E161.132800-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT9120AI-2C2-33E161.132800
Beskrivelse
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
161.1328 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
55mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)