SIT9120AI-1C2-33E155.520000
DigiKeys varenummer
1473-SIT9120AI-1C2-33E155.520000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT9120AI-1C2-33E155.520000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
155.52 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
69mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)