SIT9120AC-2C1-25E200.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT9120AC-2C1-25E200.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT9120AC-2C1-25E200.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Strøm - Forsyning (maks.)
55mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)