SIT9120AC-2B1-33E100.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT9120AC-2B1-33E100.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT9120AC-2B1-33E100.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Strøm - Forsyning (maks.)
55mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)