SIT9025AA-23R18ED27.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT9025AA-23R18ED27.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT9025AA-23R18ED27.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27 MHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Serie
Spread Spectrum-båndbredde
±0,515%, centerspredning
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
8mA
Varestatus
Aktiv
Klassificeringer
AEC-Q100
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Frekvens
Leverandørs enhedspakning
4-PQFN (3,2x2,5)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Output
LVCMOS
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Spænding - Forsyning
1,8V
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
6mA