SIT9003AC-23-18EB-24.000000Y kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
24 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
MEMS Oscillator ruggedness vs quartz part 1
SIT9003AC-23-18EB-24.000000Y
DigiKeys varenummer
1473-SIT9003AC-23-18EB-24.000000YTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT9003AC-23-18EB-24.000000Y
Beskrivelse
MEMS OSC XO 24.0000MHZ LVCMOS LV
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SIT9003AC-23-18EB-24.000000Y Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Mfr
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
3,5mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Leverandørs enhedspakning
4-PQFN (3,2x2,5)
Type
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
0,8µA
Output
LVCMOS, LVTTL
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
1,8V