SIT8925BA-78-33N-125.000000_6
DigiKeys varenummer
1473-SIT8925BA-78-33N-125.000000_6-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT8925BA-78-33N-125.000000_6
Beskrivelse
MEMS OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
125 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V 4-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±30ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
8mA
Emballage
Strip
Klassificeringer
AEC-Q100
Leverandørs enhedspakning
4-PQFN (2x1,6)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Output
LVCMOS, LVTTL
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Spænding - Forsyning
3,3V