SIT8924BM-71-33E-50.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT8924BM-71-33E-50.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT8924BM-71-33E-50.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
4,8mA
Emballage
Strip
Klassificeringer
AEC-Q100
Leverandørs enhedspakning
4-PQFN (2x1,6)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Output
LVCMOS, LVTTL
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
3,3V