SIT8924BM-12-XXN-25.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT8924BM-12-XXN-25.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT8924BM-12-XXN-25.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2,5V – 3,3V 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SIT8924BM-12-XXN-25.000000 Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
4,8mA
Emballage
Strip
Klassificeringer
AEC-Q100
Leverandørs enhedspakning
4-PQFN (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Spænding - Forsyning
2,5V – 3,3V