SIT8920BM-82-33E-30.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT8920BM-82-33E-30.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT8920BM-82-33E-30.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 MHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Output
LVCMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Emballage
Strip
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Leverandørs enhedspakning
4-PQFN (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)