SIT8920BM-71-33E-25.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT8920BM-71-33E-25.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT8920BM-71-33E-25.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Strøm - Forsyning (maks.)
4,7mA
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Output
LVCMOS, LVTTL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
4,5mA