SIT8208AI-GF-33S-3.570000Y kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3.57 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT8208AI-GF-33S-3.570000Y
DigiKeys varenummer
SIT8208AI-GF-33S-3.570000Y-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT8208AI-GF-33S-3.570000Y
Beskrivelse
MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SIT8208AI-GF-33S-3.570000Y Modeller
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
33mA
Størrelse/dimension
0,106" L x 0,094" B (2,70mm x 2,40mm)
Funktion
Standby (slukning)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)