SIT8208AI-GF-28E-28.636300T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
28.6363 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2,8V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT8208AI-GF-28E-28.636300T
DigiKeys varenummer
SIT8208AI-GF-28E-28.636300T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT8208AI-GF-28E-28.636300T
Beskrivelse
MEMS OSC XO 28.6363MHZ LVCMOS LV
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,8V
Mfr
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
33mA
Størrelse/dimension
0,106" L x 0,094" B (2,70mm x 2,40mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Output
LVCMOS, LVTTL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
31mA