SIT8208AI-GF-25S-66.600000T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
66.6 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2,5V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT8208AI-GF-25S-66.600000T
DigiKeys varenummer
SIT8208AI-GF-25S-66.600000T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT8208AI-GF-25S-66.600000T
Beskrivelse
MEMS OSC XO 66.6000MHZ LVCMOS LV
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
33mA
Størrelse/dimension
0,106" L x 0,094" B (2,70mm x 2,40mm)
Funktion
Standby (slukning)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)