SIT8208AI-G1-28S-3.570000Y kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
3.57 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2,8V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT8208AI-G1-28S-3.570000Y
DigiKeys varenummer
1473-SIT8208AI-G1-28S-3.570000YTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT8208AI-G1-28S-3.570000Y
Beskrivelse
MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTL
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
33mA
Størrelse/dimension
0,106" L x 0,094" B (2,70mm x 2,40mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Spænding - Forsyning
2,8V