SIT8208AI-8F-25S-33.333300X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
33.3333 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2,5V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT8208AI-8F-25S-33.333300X
DigiKeys varenummer
SIT8208AI-8F-25S-33.333300X-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT8208AI-8F-25S-33.333300X
Beskrivelse
MEMS OSC XO 33.3333MHZ LVCMOS LV
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
33mA
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Standby (slukning)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)