SIT8208AC-G2-25E-12.000000X | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 1473-SIT8208AC-G2-25E-12.000000XTR-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | SIT8208AC-G2-25E-12.000000X |
Beskrivelse | MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS LV |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 12 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spænding - Forsyning 2,5V |
Mfr | Frekvensstabilitet ±25ppm |
Serie | Driftstemperatur -20°C – 70°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Strøm - Forsyning (maks.) 33mA |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Resonatorbase | Pakke/hus 4-SMD, ingen leder |
Type | Leverandørs enhedspakning 4-SMD (2,7x2,4) |
Frekvens | Størrelse/dimension 0,106" L x 0,094" B (2,70mm x 2,40mm) |
Funktion Aktivér/deaktiver | Højde - Monteret (maks.) 0,031" (0,80mm) |
Output LVCMOS, LVTTL | Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.) 31mA |