SIT8208AC-G1-33E-4.000000X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
4 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT8208AC-G1-33E-4.000000X
DigiKeys varenummer
1473-SIT8208AC-G1-33E-4.000000XTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT8208AC-G1-33E-4.000000X
Beskrivelse
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Strøm - Forsyning (maks.)
33mA
Størrelse/dimension
0,106" L x 0,094" B (2,70mm x 2,40mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
31mA