SIT8208AC-G1-28S-27.000000X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
SiTime
På lager: 0
Datablad
Similar
SiTime
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
27 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2,8V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT8208AC-G1-28S-27.000000X
DigiKeys varenummer
1473-SIT8208AC-G1-28S-27.000000XTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT8208AC-G1-28S-27.000000X
Beskrivelse
MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS LV
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
33mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,7x2,4)
Type
Størrelse/dimension
0,106" L x 0,094" B (2,70mm x 2,40mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Funktion
Standby (slukning)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
70µA
Output
LVCMOS, LVTTL
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
2,8V