SIT8208AC-G1-25E-14.000000Y kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Similar
Parametrisk ækvivalent
14 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT8208AC-G1-25E-14.000000Y
DigiKeys varenummer
1473-SIT8208AC-G1-25E-14.000000YTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT8208AC-G1-25E-14.000000Y
Beskrivelse
MEMS OSC XO 14.0000MHZ LVCMOS LV
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
33mA
Størrelse/dimension
0,106" L x 0,094" B (2,70mm x 2,40mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
31mA
Spænding - Forsyning
2,5V