SIT8208AC-8F-25S-20.000000X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
20 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 2,5V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT8208AC-8F-25S-20.000000X
DigiKeys varenummer
SIT8208AC-8F-25S-20.000000X-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT8208AC-8F-25S-20.000000X
Beskrivelse
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS LV
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
33mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Standby (slukning)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)