SIT8103AI-43-33E-8.00000X
DigiKeys varenummer
1473-31087-2-ND - Tape & Reel (TR)
1473-31087-1-ND - Afskåret tape (CT)
1473-31087-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SIT8103AI-43-33E-8.00000X
Beskrivelse
MEMS OSC XO 8.0000MHZ LVCM LVTTL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
8 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder eksponeret overflade
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
7,5mA
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder eksponeret overflade
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)