SIT8103AI-33-33E-25.00000T
DigiKeys varenummer
1473-31084-2-ND - Tape & Reel (TR)
1473-31084-1-ND - Afskåret tape (CT)
1473-31084-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SIT8103AI-33-33E-25.00000T
Beskrivelse
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
7,5mA
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)