SIT8103AI-23-33E-100.00000X | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SIT8103AI-23-33E-100.00000X |
Beskrivelse | MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 100 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spænding - Forsyning 3,3V |
Mfr | Frekvensstabilitet ±50ppm |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Strøm - Forsyning (maks.) 7,5mA |
Varestatus Ikke til nye design | Monteringstype Overflademontering |
Resonatorbase | Pakke/hus 4-SMD, ingen leder |
Type | Leverandørs enhedspakning 4-SMD (3,2x2,5) |
Frekvens | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Funktion Aktivér/deaktiver | Højde - Monteret (maks.) 0,031" (0,80mm) |