SIT8103AI-23-33E-100.00000X
DigiKeys varenummer
1473-31080-2-ND - Tape & Reel (TR)
1473-31080-1-ND - Afskåret tape (CT)
1473-31080-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SIT8103AI-23-33E-100.00000X
Beskrivelse
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
7,5mA
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)