SIT8103AI-13-33E-25.00000X
DigiKeys varenummer
1473-31075-2-ND - Tape & Reel (TR)
1473-31075-1-ND - Afskåret tape (CT)
1473-31075-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SIT8103AI-13-33E-25.00000X
Beskrivelse
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
7,5mA
Varestatus
Ikke til nye design
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-PQFN (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)