SIT8021AI-J4-XXS-2.457600
DigiKeys varenummer
1473-SIT8021AI-J4-XXS-2.457600-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT8021AI-J4-XXS-2.457600
Beskrivelse
MEMS OSC XO 2.4576MHZ LVCMOS SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.4576 MHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 2,25V – 3,63V Standby (slukning) 4-UFBGA, CSPBGA
Kategori
Spænding - Forsyning
2,25V – 3,63V
Mfr
Frekvensstabilitet
±100ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
160µA
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
4-UFBGA, CSPBGA
Type
Leverandørs enhedspakning
4-CSP (1,54x,84)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,54mm x 0,84mm)
Funktion
Standby (slukning)
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)