SIT8021AI-J4-18S-11.289600
DigiKeys varenummer
1473-SIT8021AI-J4-18S-11.289600-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT8021AI-J4-18S-11.289600
Beskrivelse
MEMS OSC XO 11.2896MHZ SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
11.2896 MHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,8V Standby (slukning) 4-UFBGA, CSPBGA
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V
Mfr
Frekvensstabilitet
±100ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
130µA
Pakke/hus
4-UFBGA, CSPBGA
Type
Leverandørs enhedspakning
4-CSP (1,54x,84)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,54mm x 0,84mm)
Funktion
Standby (slukning)
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)