SIT8008BI-71-18S-19.200000
DigiKeys varenummer
1473-SIT8008BI-71-18S-19.200000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT8008BI-71-18S-19.200000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 19.2000MHZ H/LV-CMOS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
19.2 MHz XO (standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1,8V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
3,9mA
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-PQFN (2x1,6)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Funktion
Standby (slukning)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)