SIT8008BI-13-YYS-27.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT8008BI-13-YYS-27.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT8008BI-13-YYS-27.000000
Beskrivelse
OSC MEMS XO 27.0000MHZ SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
27 MHz XO (standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 1,62V – 3,63V Standby (slukning) 4-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
1,62V – 3,63V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
4,5mA
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-PQFN (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funktion
Standby (slukning)
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)