SIT8003AI-23-18E-26.00000X
DigiKeys varenummer
1473-30983-2-ND - Tape & Reel (TR)
1473-30983-1-ND - Afskåret tape (CT)
1473-30983-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SIT8003AI-23-18E-26.00000X
Beskrivelse
MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS LV
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
3,5mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Ikke til nye design
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Type
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
0,8µA
Output
LVCMOS, LVTTL
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
1,8V