SIT5721AI-KW333-T-20.000000X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
20 MHz DCOCXO LVCMOS Oscillator 3,3V 10-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SIT5721AI-KW333-T-20.000000X
DigiKeys varenummer
1473-SIT5721AI-KW333-T-20.000000XTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT5721AI-KW333-T-20.000000X
Beskrivelse
MEMS OSC OCXO 20MHZ 3.3V SMD
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±5ppb
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±5,25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
10-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
10-SMD (9x7)
Type
Størrelse/dimension
0,354" L x 0,276" B (9,00mm x 7,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,244" (6,19mm)
Output
LVCMOS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
3,3V