SIT5356AICFQG28IT-10.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT5356AICFQG28IT-10.000000TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT5356AICFQG28IT-10.000000
Beskrivelse
MEMS OSC TCXO 10.000000 MHZ CLIP
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 MHz DCTCXO Klemt sinusform Oscillator 2,8V Aktivér/deaktiver 10-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±100ppb
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±5,31ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
53mA
Pakke/hus
10-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
10-CQFN (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,042" (1,06mm)
Output
Klemt sinusform
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
51mA
Spænding - Forsyning
2,8V