SIT5356AI-FN-25E0-19.440000
DigiKeys varenummer
1473-SIT5356AI-FN-25E0-19.440000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT5356AI-FN-25E0-19.440000
Beskrivelse
MEMS OSC TCXO 19.4400MHZ LVCMOS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
19.44 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 10-SMD, ingen leder
Kategori
Output
LVCMOS
Mfr
Spænding - Forsyning
2,5V
Serie
Frekvensstabilitet
±250ppb
Emballage
Strip
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Pakke/hus
10-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
10-CQFN (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,042" (1,06mm)