SIT5156AECFK-33N0-2.200000
DigiKeys varenummer
1473-SIT5156AECFK-33N0-2.200000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT5156AECFK-33N0-2.200000
Beskrivelse
MEMS OSC TCXO 2.20000MHZ LVCMOS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 MHz TCXO Klemt sinusform Oscillator 3,3V 10-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±500ppb
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
53mA
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,042" (1,06mm)
Output
Klemt sinusform
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
3,3V