SIT5156AECFA-25E0-12.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT5156AECFA-25E0-12.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT5156AECFA-25E0-12.000000
Beskrivelse
MEMS OSC TCXO 12.0000MHZ
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 MHz TCXO Klemt sinusform Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 10-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±1ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
53mA
Emballage
Strip
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
10-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
10-CQFN (5x3,2)
Type
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,042" (1,06mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
51mA
Output
Klemt sinusform
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
2,5V