SIT5156AE-FA-25E0-25.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT5156AE-FA-25E0-25.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT5156AE-FA-25E0-25.000000
Beskrivelse
MEMS OSC TCXO 25.0000MHZ LVCMOS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 10-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±1ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
53mA
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,042" (1,06mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
51mA
Output
LVCMOS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
2,5V