SIT5146AE-FK-33N0B10.000000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
10 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3,3V 10-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
10 CQFN
SIT5146AE-FK-33N0B10.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT5146AE-FK-33N0B10.000000TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT5146AE-FK-33N0B10.000000
Beskrivelse
MEMS OSC TCXO 10.000000 MHZ LVCM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±500ppb
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
53mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
10-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
10-CQFN (5x3,2)
Type
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,042" (1,06mm)
Output
LVCMOS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
3,3V