SIT5022AI-2BE-25E-625.000000T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 169
Datablad
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
625 MHz TCXO LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
MEMS Oscillator ruggedness vs quartz part 1
SIT5022AI-2BE-25E-625.000000T
DigiKeys varenummer
SIT5022AI-2BE-25E-625.000000T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT5022AI-2BE-25E-625.000000T
Beskrivelse
MEMS OSC TCXO 625.0000MHZ LVDS
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±5ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
55mA
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (3,2x2,5)
Type
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
35mA
Output
LVDS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
2,5V