SIT5021AI-2DE-33VM156.250000X
DigiKeys varenummer
1473-30185-2-ND - Tape & Reel (TR)
1473-30185-1-ND - Afskåret tape (CT)
1473-30185-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SIT5021AI-2DE-33VM156.250000X
Beskrivelse
MEMS OSC VCTCXO 156.2500MHZ LVDS
Detaljeret beskrivelse
156.25 MHz VCTCXO LVDS Oscillator 3,3V 6-SMD, ingen leder
Kategori
Absolute Pull Range (APR)
±25ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
55mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Type
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
35mA
Spænding - Forsyning
3,3V
Grundlæggende varenummer
Frekvensstabilitet
±5ppm