SIT5001AI-GE-18N0-40.000000Y kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
40 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 1,8V 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT5001AI-GE-18N0-40.000000Y
DigiKeys varenummer
SIT5001AI-GE-18N0-40.000000Y-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT5001AI-GE-18N0-40.000000Y
Beskrivelse
MEMS OSC TCXO SMD
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±5ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
31mA
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,7x2,4)
Type
Størrelse/dimension
0,106" L x 0,094" B (2,70mm x 2,40mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Output
LVCMOS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
1,8V