SIT5001AC-3E-33E0-32.000000Y kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
32 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT5001AC-3E-33E0-32.000000Y
DigiKeys varenummer
SIT5001AC-3E-33E0-32.000000Y-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT5001AC-3E-33E0-32.000000Y
Beskrivelse
MEMS OSC TCXO SMD
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±5ppm
Mfr
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
33mA
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (5x3,2)
Type
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
31mA
Output
LVCMOS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
3,3V