SIT5001AC-2E-33VQ-48.000000Y kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
48 MHz VCTCXO LVCMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Replacing Crystal technology with MEMS Oscillators
MEMS Oscillator ruggedness vs quartz part 1
SIT5001AC-2E-33VQ-48.000000Y
DigiKeys varenummer
SIT5001AC-2E-33VQ-48.000000Y-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT5001AC-2E-33VQ-48.000000Y
Beskrivelse
MEMS OSC VCTCXO SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±5ppm
Mfr
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
33mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Type
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Output
LVCMOS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
3,3V