SIT5000AICGE-33E0-25.000000X
DigiKeys varenummer
1473-1372-2-ND - Tape & Reel (TR)
1473-1372-1-ND - Afskåret tape (CT)
1473-1372-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SIT5000AICGE-33E0-25.000000X
Beskrivelse
MEMS OSC TCXO 25.0000MHZ LVCMOS
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±5ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
33mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,7x2,4)
Type
Størrelse/dimension
0,106" L x 0,094" B (2,70mm x 2,40mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
31mA
Output
LVCMOS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
3,3V