SIT3808AI-G2-33NX-2.457600X
DigiKeys varenummer
1473-SIT3808AI-G2-33NX-2.457600XTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT3808AI-G2-33NX-2.457600X
Beskrivelse
MEMS OSC XO 2.45760MHZ SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.4576 MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3,3V 4-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±370ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
33mA
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,7x2,4)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,106" L x 0,094" B (2,70mm x 2,40mm)
Output
LVCMOS
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,80mm)
Spænding - Forsyning
3,3V