SIT3372AI-1B2-25NB122.880000
DigiKeys varenummer
1473-SIT3372AI-1B2-25NB122.880000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT3372AI-1B2-25NB122.880000
Beskrivelse
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
122.88 MHz VCXO LVPECL Oscillator 2,5V 6-SMD, ingen leder
Kategori
Frekvensstabilitet
±25ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
92mA
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-PQFD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Output
LVPECL
Højde - Monteret (maks.)
0,035" (0,90mm)
Spænding - Forsyning
2,5V